Over Fysiotherapie Vonken

Onze doelstelling is het optimaliseren van uw gezondheid en functioneren binnen uw eigen mogelijkheden.
Tijdens de eerste afspraak / onderzoek geven wij uitleg over mogelijke oorzaken van uw klachten. Om daarna samen, een op u persoonlijk afgestemd behandelplan op te stellen en uit te voeren. Duidelijkheid, respect, kwaliteit, professionaliteit en een vertrouwde relatie tussen patiënt en fysiotherapeut zijn voor ons de sleutel voor het slagen van de therapie.

Ons team bestaat uit zeven energieke fysiotherapeuten, met elk, naast fysiotherapie hun eigen specialisaties en kwaliteiten.

Praktijkhouder:

Patrick Vonken, BIGnr.49035378504

Medewerkers:

Marianne Smeets, BIGnr.09035038704.
Lilian Staps – Vaessen, BIGnr.99035235004.
Margriet Brands –Voncken, BIGnr.59035377004.
Guido Bouman, BIGnr.99058472504.
Jens Telgenkamp, BIGnr.19066153604
Sjoerd Corstjens  MSc, BIGnr.59051371104

Meer informatie?